— Letní camp —

Obsazeno, přihlašování jen jako náhradník


Co: brankářský a hráčský camp Goalie Service

Pro koho: skupiny pro brankáře, brankářky, hráče a hráčky všech věkových kategorií (při tréninku zajišťujeme jednoho trenéra brankářů na 3 brankáře a jednoho trenéra hráčů na 4 hráče)

Kdy: 12.7. až 17.7.2020

Kde: Praha - ZS Eden (Slavia Praha)

Náplň: speciální brankářské tréninky na ledě i na suchu (každý den 2x led a 2x suchá), videorozbory, rozvoj pohybových schopností pomocí unikátně zpracované metodiky naší brankářské školy (založeno na komplexnosti a rozličnosti činností), technická a taktická příprava brankářů, psychologická příprava. To vše s individuálním přístupem!

Zaměření campu: led - bruslení (speciální brankářské, dovednostní, zapojení do herního výkonu), technika zákroků (rozklek, polorozklek, VH, slide, skluz, chytání rukavicemi), hra holí (stickhandling, zastavování kotoučů, rozehrávka, spolupráce s obránci), řešení herních situací (samostatný nájezd, přečíslení, oslabení), vykrývání střeleckých úhlů (speciální GS positioning). Sucho - všestranný pohybový projev, speciální brankářské cvičení k rozvoji rychlosti, koordinace a síly (druhotně vytrvalosti), rozvoj flexibility (brankářský strečink), regenerace fyzických i psychických sil(bazén, bowling nebo jiný doplňkový program) a samozřejmě spousta zábavy a soutěží během celého campu!

Trenéři: Petr Přikryl, Vladimír Dohnal, Roman Málek, Martin Michajlov, Jakub Skuhrovec, Filip Šindelář, Stanislav Věchet, Josef Havel, Antonín Hoffman, Daniel Vecka, Roman Málek ml., Jakub Fürst, Milan Řehoř, Matěj Černík, Ondřej Lechner, Jan Mikš a další podle počtu účastníků (všichni důkladně seznámeni s tréninkovými metodami a zásadami Goalie Service). Veronika Hladíková (fyzioterapeutka se specializací na hokejové brankáře).

Hosté campu: v loňském roce náš camp navštívili, o své zkušenosti se podělili a zatrénovali si Dominik Hašek, David Rittich, Dominik Frodl, Tomáš Jansa (repas a výroba lapaček). O jménech na letošní camp jednáme.

Ubytování a stravování: Hotel Slavia (doporučujeme pro děti od 10 let), stravování v restauraci Nad ledem přímo na ZS.

Stravování: snídaně, 2x svačina, obědy, večeře každý den. Pitný režim zajištěn.

Cena brankáři:  8900,- příměstský camp (obědy a svačiny),  12500,- s ubytováním a plnou penzí 

Cena hráči: 8100,- příměstský camp (obědy a svačiny), 11700,- s ubytováním a plnou penzí

Kapacita: 57 brankářů

Co všechno účastník obdrží: kompletní program campu, v ceně varianty allinclusive zahrnuto ubytování (5 nocí počínaje nedělí), strava (počínaje nedělní večeří) a pitný režim během celého campu, speciální dres v designu Goalie Service, tričko, lahev a čepici Goalie Service (případně jiné podobné upomínkové předměty) , drobnosti od sponzorů.

Co si vzít s sebou: hokejovou výstroj a hokejky, sportovní oblečení (trenky, trička, teplákovky, tenisky), plavky, ručník, žabky, švihadlo, plastovou hokejovou lahev na pití, ofocený průkaz zdravotní pojišťovny, od rodičů potvrzení o bezinfekčnosti, telefonický kontakt na rodiče.

Přihlašování: využijte rezervační systém na stránkách www.goalieservice.cz. Další informace na mailu goalieservice@gmail.com nebo na našich telefonních číslech.

— Online rezervace —

Zarezervujte si místo včas - volných míst/celková kapacita 0/57 brankáři