— Letní camp —


Co: brankářský camp Goalie Service

Pro koho: skupiny pro brankáře, brankářky všech věkových kategorií (při tréninku zajišťujeme jednoho trenéra brankářů na 3 brankáře)

Kdy: 11.7. až 18.7.2021 (dva termíny 11.7. až 14.7. a 15. až 18.7. nebo celý camp 11. až 18.7.)

Kde: Praha - ZS Eden (Slavia Praha)

Náplň obecná: speciální brankářské tréninky na ledě i na suchu (každý den 2x led a 2x suchá), videorozbory, rozvoj pohybových schopností pomocí unikátně zpracované metodiky naší brankářské školy (založeno na komplexnosti a rozličnosti činností), technická a taktická příprava brankářů, psychologická příprava. To vše s individuálním přístupem!

Náplň jednotlivých termínů:  V prvním termínu bude camp zaměřen zejména na tzv. brankářskou abecedu (základní bruslařská cvičení, chytání rukavicemi, holí v jednoduchých pohybových vzorcích, zopakování techniky jednotlivých zákroků, vykrývání střeleckých úhlů, základy řešení samostatných nájezdů, základy hry holí). Se cvičeními na ledě bude souviset rovněž příprava na suchu. Ve druhém termínu bude camp zaměřen na cvičení pro pokročilejší brankáře (herní situace, složitější pohybové vzorce spojené s chytáním rukavicemi i holí, situace s cloněním, taktické řešení jednotlivých herních situací či samostatných nájezdů, hra holí pod tlakem). Zjednodušeně řečeno - první termín pro brankáře všech kategorií a úrovní, druhý termín vhodný zejména pro brankáře od 7. třídy a starší, kteří pravidelně navštěvují naše akce, případně v sezoně pracují pod vedením některého z našich trenérů. Pro starší brankáře, kteří chtějí komplexní přípravu před sezonou doporučujeme zvolit možnost obou termínů.

Zaměření campu: led - bruslení (speciální brankářské, dovednostní, zapojení do herního výkonu), technika zákroků (rozklek, polorozklek, VH, slide, skluz, chytání rukavicemi), hra holí (stickhandling, zastavování kotoučů, rozehrávka, spolupráce s obránci), řešení herních situací (samostatný nájezd, přečíslení, oslabení), vykrývání střeleckých úhlů (speciální GS positioning). Sucho - všestranný pohybový projev, speciální brankářské cvičení k rozvoji rychlosti, koordinace a síly (druhotně vytrvalosti), rozvoj flexibility (brankářský strečink), regenerace fyzických i psychických sil(bazén, bowling nebo jiný doplňkový program) a samozřejmě spousta zábavy a soutěží během celého campu!

Trenéři: Petr Přikryl, Vladimír Dohnal, Roman Málek, Martin Michajlov, Jakub Skuhrovec, Filip Šindelář, Stanislav Věchet, Josef Havel, Daniel Vecka, Roman Málek ml., Jakub Fürst, Milan Řehoř, Matěj Černík a další podle počtu účastníků (všichni důkladně seznámeni s tréninkovými metodami a zásadami Goalie Service). Veronika Hladíková (fyzioterapeutka se specializací na hokejové brankáře).

Hosté campu: v loňském roce náš camp navštívili, o své zkušenosti se podělili a zatrénovali si  Dominik Frodl, Dominik Hrachovina, Josef Říha (masky Rey), SENSE arena - virtuální realita, prezentace brankářské výstroje a výzbroje Vaughn, Graf, CCM. O jménech na letošní camp jednáme.

Ubytování a stravování: Hotel Don Giovanni (doporučujeme pro děti od 10 let), stravování v restauraci Nad ledem přímo na ZS.

Stravování: snídaně, 2x svačina, obědy, večeře každý den. Pitný režim zajištěn.

Cena brankáři:  5900,- jeden termín příměstský camp (obědy a svačiny),  cena s ubytováním a plnou penzí 8200,- (3 noci); 11300,- oba termíny příměstský camp (obědy a svačiny), cena s ubytováním a plnou penzí oba termíny 16600,- (7 nocí).

Kapacita: 36 brankářů každý termín

Co všechno účastník obdrží: kompletní program campu, v ceně varianty allinclusive zahrnuto ubytování (3/3/7 nocí počínaje nedělí/čtvrtkem/nedělí), strava (počínaje nedělní/čtvrteční/nedělní večeří) a pitný režim během celého campu, speciální dres v designu Goalie Service, tričko, lahev a čepici Goalie Service (případně jiné podobné upomínkové předměty) , drobnosti od sponzorů.

Co si vzít s sebou: hokejovou výstroj a hokejky, sportovní oblečení (trenky, trička, teplákovky, tenisky), plavky, ručník, žabky, švihadlo, plastovou hokejovou lahev na pití, ofocený průkaz zdravotní pojišťovny, od rodičů potvrzení o bezinfekčnosti, telefonický kontakt na rodiče.

Přihlašování: využijte rezervační systém na stránkách www.goalieservice.cz. Další informace na mailu goalieservice@gmail.com nebo na našich telefonních číslech.

— Online rezervace —

Zarezervujte si místo včas - volných míst/celková kapacita 1/45 první termín; 0/36 druhý termín