— Letní camp —


Co: brankářský camp Goalie Service

Pro koho: skupiny pro brankáře, brankářky všech věkových kategorií (při tréninku zajišťujeme jednoho trenéra brankářů na 3 brankáře)

Kdy: 10.7. až 15.7.2022 

Kde: Praha - ZS Eden (Slavia Praha)

Náplň obecná: speciální brankářské tréninky na ledě i na suchu (každý den 2x led a 2x suchá), videorozbory, rozvoj pohybových schopností pomocí unikátně zpracované metodiky naší brankářské školy (založeno na komplexnosti a rozličnosti činností), technická a taktická příprava brankářů, psychologická příprava. To vše s individuálním přístupem!

Náplň jednotlivých kategorií:  Pro  mladší brankáře bude camp zaměřen zejména na tzv. brankářskou abecedu (základní bruslařská cvičení, chytání rukavicemi, holí v jednoduchých pohybových vzorcích, zopakování techniky jednotlivých zákroků, vykrývání střeleckých úhlů, základy řešení samostatných nájezdů, základy hry holí). Se cvičeními na ledě bude souviset rovněž příprava na suchu. Pro starší a pokročilejší brankáře bude camp zaměřen na kombinaci brankářské abecedy a modelová herní cvičení (herní situace, složitější pohybové vzorce spojené s chytáním rukavicemi i holí, situace s cloněním, taktické řešení jednotlivých herních situací či samostatných nájezdů, hra holí pod tlakem).

Zaměření campu: led - bruslení (speciální brankářské, dovednostní, zapojení do herního výkonu), technika zákroků (rozklek, polorozklek, VH, slide, skluz, chytání rukavicemi), hra holí (stickhandling, zastavování kotoučů, rozehrávka, spolupráce s obránci), řešení herních situací (samostatný nájezd, přečíslení, oslabení), vykrývání střeleckých úhlů (speciální GS positioning). Sucho - všestranný pohybový projev, speciální brankářské cvičení k rozvoji rychlosti, koordinace a síly (druhotně vytrvalosti), rozvoj flexibility (brankářský strečink), regenerace fyzických i psychických sil(bazén, bowling nebo jiný doplňkový program) a samozřejmě spousta zábavy a soutěží během celého campu!

Trenéři: Petr Přikryl, Vladimír Dohnal, Roman Málek, Martin Michajlov, Jakub Skuhrovec, Filip Šindelář, Stanislav Věchet, Josef Havel, Daniel Vecka, Roman Málek ml., Jakub Fürst, Milan Řehoř, Matěj Černík a další podle počtu účastníků (všichni důkladně seznámeni s tréninkovými metodami a zásadami Goalie Service). Veronika Hladíková (fyzioterapeutka se specializací na hokejové brankáře).

Hosté campu: v loňském roce náš camp navštívili, o své zkušenosti se podělili a zatrénovali si  Dominik Frodl, Radek Ehrenberger (ERD masky). O jménech na letošní camp jednáme.

Ubytování a stravování: Hotel Don Giovanni (doporučujeme pro děti od 10 let), stravování v restauraci Nad ledem přímo na ZS.

Stravování: snídaně, 2x svačina, obědy, večeře každý den. Pitný režim zajištěn.

Cena brankáři:  10200,-  příměstský camp (obědy a svačiny), cena s ubytováním a plnou penzí 14600,- (5 nocí).

Kapacita: 54 brankářů 

Co všechno účastník obdrží: kompletní program campu, v ceně varianty allinclusive zahrnuto ubytování (5 nocí počínaje nedělí), strava (počínaje nedělním obědem) a pitný režim během celého campu, speciální dres v designu Goalie Service, tričko, lahev a čepici Goalie Service (případně jiné podobné upomínkové předměty) , drobnosti od sponzorů.

Co si vzít s sebou: hokejovou výstroj a hokejky, sportovní oblečení (trenky, trička, teplákovky, tenisky), plavky, ručník, žabky, švihadlo, plastovou hokejovou lahev na pití, ofocený průkaz zdravotní pojišťovny, od rodičů potvrzení o bezinfekčnosti, telefonický kontakt na rodiče.

Přihlašování: využijte rezervační systém na stránkách www.goalieservice.cz. Další informace na mailu goalieservice@gmail.com nebo na našich telefonních číslech.

— Online rezervace —

Zarezervujte si místo včas - volných míst/celková kapacita 0/54