— Třídenní brankářský camp —

29.7. až 31.7.2023


Co: brankářský camp Goalie Service

Pro koho: skupiny pro brankáře, brankářky všech věkových kategorií (při tréninku zajišťujeme jednoho trenéra brankářů na 3 brankáře), skupina pro hobby brankáře

Kdy: 29.7. až 31.7.2023

Kde: Praha, ZS Hvězda, Na Rozdílu 752/1, 160 05 Praha 6 (možnosti ubytování konzultujte telefonicky případně mailem)

Náplň: speciální brankářské tréninky na ledě i na suchu (6x led a 5x suchá + každý den kompenzace a protažení), videorozbory, rozvoj pohybových schopností pomocí unikátně zpracované metodiky naší brankářské školy (založeno na komplexnosti a rozličnosti činností), technická a taktická příprava brankářů, psychologická příprava. To vše s individuálním přístupem!

Zaměření campu: led - bruslení (speciální brankářské, dovednostní, zapojení do herního výkonu), technika zákroků (rozklek, polorozklek, VH, slide, skluz, chytání rukavicemi), hra holí (stickhandling, zastavování kotoučů, rozehrávka, spolupráce s obránci), řešení herních situací (samostatný nájezd, přečíslení, oslabení), vykrývání střeleckých úhlů (speciální GS positioning). Sucho - všestranný pohybový projev, speciální brankářské cvičení k rozvoji rychlosti, koordinace a síly (druhotně vytrvalosti), rozvoj flexibility (brankářský strečink), regenerace fyzických i psychických sil(bazén, bowling nebo jiný doplňkový program) a samozřejmě spousta zábavy a soutěží během celého campu!

Trenéři: Petr Přikryl, Vladimír Dohnal, Roman Málek, Martin Michajlov, Jakub Skuhrovec, Filip Šindelář, Stanislav Věchet, Josef Havel, Antonín Hoffman, Daniel Vecka, Roman Málek ml., Jakub Fürst a další podle počtu účastníků (všichni důkladně seznámeni s tréninkovými metodami a zásadami Goalie Service).

Hosté campu: Loni náš camp navštívil Michal Neuvirth. O jménech na letošní camp jednáme.

Stravování: Restaurace Chládek nedaleko ZS.

Stravování:  2x svačina, obědy. Pitný režim zajištěn.

Cena brankáři: 6000 Kč celé tři dny / 4500 Kč sobota a neděle

Kapacita: 18 brankářů

Co všechno účastník obdrží: kompletní program campu, strava (obědy a svačiny) a pitný režim během celého campu, volitelně speciální dres v designu Goalie Service, tričko, lahev a čepici Goalie Service (případně jiné podobné upomínkové předměty) , drobnosti od sponzorů.

Co si vzít s sebou: hokejovou výstroj a hokejky, sportovní oblečení (trenky, trička, teplákovky, tenisky), ručník, žabky, švihadlo, plastovou hokejovou lahev na pití, ofocený průkaz zdravotní pojišťovny, od rodičů potvrzení o bezinfekčnosti, telefonický kontakt na rodiče.

Přihlašování: využijte rezervační systém na stránkách www.goalieservice.cz. Další informace na mailu goalieservice@gmail.com nebo na našich telefonních číslech.

 Přihlašování 


Zarezervujte si místo včas - volných míst/celková kapacita 10/18