Potřebujete se zlepšit na ledě?

- On-ice nebo-li specifická příprava -

Specifická příprava je zaměřena na: bruslení (speciální brankářské, dovednostní, zapojení do herního výkonu), technika zákroků (rozklek, polorozklek, VH, slide, skluz, chytání rukavicemi), hra holí (stickhandling, zastavování kotoučů, rozehrávka, spolupráce s obránci), řešení herních situací (samostatný nájezd, přečíslení, oslabení), vykrývání střeleckých úhlů (speciální GS positioning).

- Stále tomu něco chybí? - 

- Off-ice nebo-li nespecifická příprava -

Nespecifická příprava je zaměřena na: všestranný pohybový projev, speciální brankářské cvičení k rozvoji rychlosti, koordinace a síly (druhotně vytrvalosti), rozvoj flexibility (brankářský strečink). Vše unikátně zpracováno pro pohybový projev brankáře, který je specifický.

Další možnosti tréninku

- Trénink na syntetickém ledě a trénink s pukometem -

Trénink na syntetickém ledě je vhodnou variantou zejména v individuálním tréninku. Rovněž klade vyšší nároky na tehcniku bruslení a sílu, kterou musí brankář při pohybu na tomto povrchu vynaložit. Je tedy vhodný i při rozvoji specifické techniky a kondice. Trénink s pukometem je nezastupitelný zejména chceme-li vylepšit techniku chytání horních končetin. Dále je využíván při tréninku rychlosti. 

 Pojďme pracovat na detailech!

- Videorozbory -

Videorozbor posouvá úroveň tréninku i brankářových dovedností. Tato metoda nabízí celou řadu možností: videorozbor přímo v tréninku - okamžitá zpětná vazba a náprava chyb (ideální v individuálním tréninku), detailní rozbor po tréninku, případně rozbory videí z utkání. K nahrávání jsou využívány akční kamery nebo tablety, k rozborům potom speciální programy s možností zpomalení a grafického znázornění jednotlivých komponent.

Co se často zanedbává?

- Taktická a psychologická příprava -

Mnoho brankářů je velmi dobře připraveno po technické stránce - zvládá provedení jednotlivých zákroků, fyzická vybavenost je na velmi dobré úrovni, ale přesto nedokážou přenést svoje dovednosti do hry. Jedná se o buď  o nedostatky v psychologické nebo taktické přípravě. Vzhledem k mnohaletým hráčským zkušenostem dokážou naši trenéři poradit klinetům v oblasti čtení hry, postavení ve hře, ale i s psychologickou přípravou na utkání.

Potřebujete něco nového a nevíte si rady?

- Poradenství s výběrem výstroje a výzbroje -

Jakou zvolit velikost a značku vašich nových betonů? Který typ je pro váš styl nejvhodnější? Jakou délku hole potřebuji? Jak se má správně výstroj oblékat a nastavit? S tím vším jsme připraveni poradit.

Jste profesionálové a chcete dlouhodobou spolupráci?

- Tvorba tréninkových plánů a dlouhodobých koncepcí -

V ideálním případě brankář ve své přípravě postupuje krok za krokem. K takovému účelu vám vytvoříme tréninkový plán a to na celoroční tréninkový cyklus nebo na jeho jednotlivá období. Tuto možnost nabízíme jak jednotlivcům, tréninkovým skupinám, ale i celým klubům. Další možností je tvorba celé koncepce, vedení tréninků a metodické podložení.

-

Jsme tu pro vás

- Nejkomplexnější brankářská škola v ČR -

Náš záběr je široký, dovolují nám to naše praktické a teoretické zkušenosti načerpané v průběhu let našich hráčských a trenérských kariér.